Z pasją do muzyki...

Rozpocznij muzyczną przygodę!

NAUKA

Rozpocznij muzyczną przygodę!

zajęcia stacjonarne

Jakie mamy opcje zajęć?

indywidualne

Zajęcia prowadzone są w luźnej, przyjaznej atmosferze przez doświadczonych, czynnie koncertujących muzyków.
Zapraszamy dzieci od 5-go roku życia, młodzież i dorosłych!

grupowe

Zapisz się na zajęcia z koleżanką, kolegą, siostrą, bratem, mamą, tatą i przychodźcie na zajęcia jako 2 osobowa grupa!

zespołowe

Twoje dziecko może stać się częścią dziecięcego zespołu muzycznego!
Zajęcia te zostały specjalnie stworzone z myślą o tym, aby uczniowie nauczyli się pracy zespołowej oraz mieli większą motywację do nauki. A w przyszłości... koncertowali po całej Polsce 😃

rytmika dla brzdąca

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku
2 - 6 lat na zajęcia rytmiczne rozwijające
kreatywność i koordynacje wzrokowo - ruchową.
- Zajęcia w małych grupach
- Doświadczona i przyjazna kadra
- Program dostosowany do grup wiekowych
- Przygotowanie do nauki gry na instrumencie

vouchery prezentowe

Poszukujesz ORYGINALNEGO pomysłu na prezent ? Podpowiadamy! - SPEŁNIENIE MUZYCZNYCH MARZEŃ! Oferujemy vouchery podstawowe, standard oraz premium!

koncert uczestników

Organizujemy na koniec roku bardzo ważne wydarzenie, jakim jest koncert uczestników  w Fabryce Kultury w Redzie. Każdy uczeń ma szansę zaprezentować swoje umiejętności w profesjonalnych warunkach scenicznych przed licznie zgromadzoną publicznością

oferta warsztatów dla instytucji

Zapraszamy do współpracy ośrodki kultury, szkoły, przedszkola, hotele, obiekty handlowe, rekreacyjne i inne organizacje

DLA KAŻDEGO COŚ ROCKOWEGO

Zapraszamy dzieci i młodzież na multiinstrumentalne warsztaty muzyczne !
Każdy będzie miał okazję zobaczyć i poznać brzmienie gitar elektrycznych, ukulele, cajona, keyboardu, perkusji i wielu innych instrumentów oraz spróbować zagrać na każdym z nich.
Poznamy gatunki muzyczne, podstawy gry zespołowej oraz brzmienie instrumentów najczęściej spotykanych w zespołach muzycznych. Każdy chętny będzie miał szansę zagrać w prawdziwym zespole! Szykuje się świetna zabawa!

DŹWIĘKOŁOWY

Chcesz zobaczyć jak wygląda proces nagrywania w studiu muzycznym? Zastanawiałeś się jak można produkować muzykę?
Na warsztatach poznacie kilka podstaw realizacji dźwięku, a każdy z Was będzie miał szansę zostać producentem muzycznym oraz wykonawcą i dołożyć swoją cegiełkę do utworu, który będziemy próbowali stworzyć !

GITAROWE "ABC"

Warsztaty muzyczne dla początkujących, w których każdy ma szansę stać się gitarzystą ! Poznamy budowę gitary, nauczymy się grać kilka prostych piosenek, dowiemy się co jest najważniejsze w graniu w zespole rockowym i pobawimy się wspólnie przy dźwiękach rock'n'rolla ! Zajęcia mogą być zorganizowane jednorazowo w formie dodatkowej atrakcji lub jako cykliczne zajęcia przez cały rok.

"POCZUJ RYTM" PERKUSJA

Zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w warsztatach perkusyjnych. Każdy z uczestników będzie miał okazję dowiedzieć się podstaw budowy perkusji, tego, co znajduje się w zestawie perkusyjnym oraz po co ten instrument tak naprawdę istnieje. Poza tym, oczywiście wszyscy zainteresowani będą mogli usiąść za bębnami poznając przy okazji podstawowe rytmy i techniki. Dowiemy się również czegoś o roli perkusji w zespole, oraz różnicach w ujęciu perkusji w konkretnych gatunkach muzycznych.

WARSZTATY PLENEROWE

Warsztaty dla każdego coś ROCKowego na powietrzu? Czemu nie! Świetna atrakcja podczas imprez plenerowych, festynów, garden party i innych okazji! Wszysytko co potrzebne zabieramy ze sobą by bawić się przy brzmieniu wielu instrumentów :)

Nagrywamy AUDIOBOOKA

Przenosimy się w krainę dźwięków! Uczestnicy dzielą się na lektorów, tekściarzy, grafików i realizatorów dźwięku. Tekst który powstanie na warsztatach uczestnicy sami próbują nagrać pod okiem instruktorów. Jest również możliwość otrzymania gotowych audiobooków w formie elektronicznej oraz płyt z autorskimi grafikami również zrobionymi na warsztatach :)  Warsztaty prowadzimy stacjonarnie w Redzie, jest również możliwość organizacji warsztatów "Nagrywamy AUDIOBOOKA" w dowolnym miejscu :)

Nasz zespół

Poznaj ludzi Muzycznego startera
pomysłodawca i założyciel Muzycznego Statera

Paweł

Perkusista, gitarzysta, producent, realizator dźwięku. Wielki entuzjasta idei „Brak efektów to brak wytrwałości”. Posiada niewyczerpane zapasy pozytywnej energii którą uwielbia się dzielić.

Kamil

trener wokalny, instruktor gry na keyboardzie, kompozytor

Muzyk z bogatym doświadczeniem. Ukończył studia na kierunku Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej w Słupsku. Czynnie koncertuje wraz z zespołem Target. Brał udział w wielu muzycznych przedsięwzięciach takich jak „Chopin Musical”, „Metropolia jest OK” czy "Damy Redę". Aktywnie wspiera społeczność lokalną w ramach Stowarzyszenia „Kulturnatywa”.

Dominik

instruktor gry na gitarze

Gitarzysta, muzyk. Współpracował z kilkoma zespołami Trójmiejskiej sceny muzycznej, m.in. z zespołem Szepty oraz z wokalistą Arkadiuszem Szulcem znanym z programu „Bitwa na Głosy”. Przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 7 lat. Zaczynał od pianina, w międzyczasie próbował gry na perkusji, jednak ostatecznie wybrał gitarę. Ukończył I stopień szkoły muzycznej. Obecnie pracuje nad własnym materiałem i płytą.

Igor

instruktor gry na perkusji

Fascynacje muzyczną pielęgnował od dziecka, już jako 5-cio latek skakał po podwórku z gitarą "grając" największe hity Ich Troje. Dziś jest czynnie koncertującym perkusistą sesyjnym, pasjonującym się tematem produkcji show i muzyki w ogóle, oraz nagrywaniem. Prowadzi warsztaty perkusyjne w hotelach, szkołach, domach kultury na terenie całej polski. Studiuje również psychologie kliniczną. Jest zakręcony na punkcie instrumentów na których gra, ale jego konikiem są bębny vintage.

Piotr

kompozytor, aranżer, twórca tekstów. Nauczyciel keyboardu, pianina, gitary, basu

Człowiek legenda, chociaż jeszcze żyje. Bije się o niego wiele zespołów w Polsce, ponieważ świetnie gra  na instrumentach ale ponieważ jest człowiekiem pokojowo nastawionym woli grać sam. Obecnie kieruje nowym zespołem, który właśnie nagrywa materiał. Pracuje również jako socjoterapeuta. Uczy także pokory :)

Ola

nauczycielka rytmiki w żłobkowych i przedszkolnych grupach wiekowych

W życiu prywatnym także flecistka i wokalistka w zespole „Cisza jak ta.” Ukończyła Szkołę muzyczną I i II stopnia w Gdyni w klasie fletu oraz Edukację Muzyczną na Akademii muzycznej w Gdańsku. Odpoczywa w gronie najbliższych przyjaciół. Lubi podróżować, co jest wpisane mocno w jej życie z racji tras koncertowych z zespołem. Czerpie również ogromną radość z pracy z dziećmi, ponieważ ich uśmiech jest dla niej najlepszą nagrodą za zaangażowanie, pracę i nikt inny tak jak one nie pobudza kreatywności pedagoga.

Monika

księgowość, kadry

Bez niej pewnie juz dawno Muzyczny Starter tonął by w gąszczu papierków i formalności. Uwielbia sie edukować w dziedzinie księgowości, podatków i kadr. Obecnie jest w trakcie certyfikacji na biegłego rewidenta. Prywatnie mama cudownego małego Szymka, z którym spędza każdą wolną chwile. Uwielbia podróżować w różne zakątki świata. Jest bardzo aktywna i skrupulatna.

kontakt

Napisz do nas wiadomość, odwiedź nas lub skontaktuj się telefonicznie. Czekamy! 🙂
Zostańmy w kontakcie

Masz pytania? Napisz, chętnie porozmawiamy!

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Odpowiemy najszybciej jak to możliwe :)
Oops! Coś poszło nie tak :( Proszę, spróbuj jeszcze raz
Dane firmy

MUZYCZNY STARTER Paweł Recki
Ul. Obwodowa 119
84-240 REDA
NIP: 5882303193

nr konta:
50 1910 1048 2210 3746 7899 0001

SOCIAL MEDIA